Vlčí doupě a „Jak na to“: Áronské požehnání

Zdroj:Arcibiskupství olomouckéArcibiskupství olomoucké
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Videa a podcasty
Datum publikace9. 9. 2024, 9.50

Seriál „Jak na to“ od týmu Vlčího doupěte přináší návody ke každodennímu prožívání křesťanské víry.

Videa lze sledovat také na tomto kanálu YouTube.

Dílo Vlčí doupě je možné finančně podpořit darem na č. ú. 2089164018/3030. Děkujeme!

Mladí v církvi

image:Image 3x Marie Svatošová
3x Marie Svatošová Marie Svatošová
image:Image Otcovo srdce