VIDEO: Videolist brněnské diecéze Ažnavěky o církevním školství

Zdroj:Biskupství brněnskéBiskupství brněnské
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Videa a podcasty,Brněnská diecéze
Datum publikace12. 9. 2024, 14.20

Přinášíme třetí díl videolistu Ažnavěky, který byl natočen v létě v Moravských Budějovicích. Tento díl je zaměřen na téma Církevní školství. Proč má církevní školství smysl? Byl biskup Pavel Konzbul spíš premiant, nebo průšvihář? Nejen to se dozvíte ve videu níže.

Život z víry Biskupové

image:Image Mission Possible