Tvůrce seriálu „The Chosen“ Dallas Jenkins se vyjádřil k budoucnosti seriálu

Zdroj:cirkev.czcirkev.cz
Rubrika: Hlavní zprávy,Vatikán a zahraničí
Datum publikace26. 9. 2024, 10.19

Dallas Jenkins, tvůrce, režisér a scénárista populárního seriálu „The Chosen“, učinil během druhého výročního srazu fanoušků, který se konal 20. září na Floridě, několik velkých oznámení týkajících se budoucnosti seriálu a zahájení nových projektů.

image:Image 63/source/orig/62381_dallas-jenkins.jpeg
Wikimedia Commons

Součástí oznámení byly podrobnosti o několika nových pořadech, od animovaného dětského seriálu po reality show ve spolupráci s Bearem Gryllsem (britský dobrodruh a spisovatel), a také o vytvoření nového produkčního studia.

Jenkinsem založené studio 5&2 Studios je nové nezávislé studio, které bude dohlížet na produkci seriálu „The Chosen“ a bude produkovat budoucí filmové a televizní projekty zasazené do biblického světa. V současné době 5&2 Studios produkuje filmy „The Chosen Adventures“ a „The Chosen v divočině s Bearem Grillsem“.

„The Chosen Adventures“ je nový animovaný seriál sledující osudy devítileté Abby a jejího kamaráda Joshuy ve městě Kafarnaum.

„Je to pořad, který si děti zamilují, rodiče a prarodiče se na něj s nimi budou rádi dívat,,“ řekl Jenkins. „Bereme Ježíšovy příběhy, příběhy z evangelií, biblické koncepty a pravdy a ukazujeme vám je očima dětí.“

Elizabeth Tabishová, herečka, která v „The Chosen“ ztvárnila Máří Magdalénu, bude v animovaném seriálu dabovat jednu z postav uvedla, že nový seriál je „velmi přátelský k rodině a také velmi vtipný - myslím, že se bude líbit rodičům stejně jako jejich dětem“.

„Vyvolení v divočině s Bearem Gryllsem“ je šestidílný dobrodružný seriál bez scénáře, v němž Bear Grylls vezme jednoho z herců do divočiny, aby prozkoumal jeho osobní příběh víry a ponořil se hlouběji do jeho pohledu na seriál a postavu, kterou ztvárňuje.

Grylls se svěřil, že je „od začátku takovým tichým fanouškem „The Chosen“ a že mu seriál pomohl na jeho vlastní cestě víry.

„Miluji všechno, co 'The Chosen' představuje, ukazuje víru v krásném skutečném světle,“ řekl.

Zatím byly natočeny čtyři ze šesti epizod nového seriálu a Grils dodal, že věří, že fanoušci seriálu budou rádi poznávat „herce jako lidi, jací skutečně jsou, jejich cesty víry, jejich cesty z různých prostředí, různých kultur a přátelství, která navázali, aby je poznali doopravdy.“

Společnost 5&2 Studios také připravuje tři nové seriály, včetně třísezónního seriálu o Mojžíšovi, limitovaného seriálu sledujícího příběh Josefa a seriálu o Skutcích apoštolů.

Zdroj: CNA

image:Image Corpus Christi