Svatovavřinecká pouť na Sněžku

Zdroj:Biskupství královéhradeckéBiskupství královéhradecké
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Královéhradecká diecéze
Datum publikace22. 7. 2024, 9.47

Tradiční česko-polské putování na Sněžku se uskuteční 10. srpna. Jako obvykle se akce zúčastní i mnoho poutníků z Polska, včetně polských biskupů.

image:Image 60/source/orig/59402_40514_0_image.jpg

Program:

• 7.30 hod. - odchod od kostela sv. Petra ze Špindlerova Mlýna po červené turistické značce přes Kozí hřbety
  • 12.00 hod. - poutní mše svatá na Sněžce, hlavní celebrant Mons. Jan Graubner, arcibiskup pražský

Pro poutníky jsou připraveny kartičky poutníka, do kterých mohou účastníci získat razítko se sv. Vavřincem ze Sněžky.

Život z víry

image:Image Živá řeka evangelia 2.
Živá řeka evangelia 2. Pavel Ambros
image:Image Nemocí stala se pravda