Soutěžte s Nocí kostelů o zážitkové ceny

Zdroj:Arcibiskupství olomouckéArcibiskupství olomoucké
Rubrika: Domácí,Olomoucká arcidiecéze
Datum publikace8. 6. 2022, 18.50

Prohlídka běžně nepřístupných míst olomouckého Arcibiskupského paláce, pohled na město Olomouc z věže katedrály nebo radniční věže. Tyto výhry na vás čekají v rámci soutěže s Nocí kostelů.

image:Image 13/source/orig/12591_9697_0_noc-kostelu-2019-5.jpg

Co pro výhru musíte udělat? Je zapotřebí navštívit 5 míst, uvést tři programy, která vás na konkrétním místě oslovily, a zaslat spolu se jménem, příjmením, telefonním číslem nebo e-mailem nejpozději do 20. června 2022 na adresu: Noc kostelů – soutěž, Wurmova 562/9, 779 00 Olomouc. A pak už jen čekat na zveřejnění vylosovaných výherců dne 30. června 2022 na www.ado.cz.

Jsme si vědomi, že v obcích, kde je jeden, dva kostely to budou mít návštěvníci turisticky náročnější, a tak vám držíme pěsti a přejeme především radost z poznání o páteční Noci kostelů 10. června 2022.

Noc kostelů Život z víry

image:Image Pastorace mladých
Pastorace mladých Pavel Ambros
image:Image Varhaníkem v našich časech
Varhaníkem v našich časech Michal Altrichter
image:Image Církev přežívá
Církev přežívá Reinhard Marx
image:Image Živá řeka evangelia 1.
Živá řeka evangelia 1. Pavel Ambros