Fatimský den v Koclířově

Zdroj:Biskupství královéhradeckéBiskupství královéhradecké
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Královéhradecká diecéze
Datum publikace8. 7. 2024, 11.25

V sobotu 13.července 2024 se uskuteční v Koclířově u Svitav u příležitosti 107. výročí zjevení Panny Marie fatimský den. Na programu je také v předvečer výročí večerní vigilie se slavením mše svaté, světelným procesím a modlitbou sv. růžence v Capelinhě.

image:Image 60/source/orig/59025_39885_0_image.jpg

Dopolední program:

• 9-10 hod. - Svatá hodina - Adorace v poutním kostele sv. Alfonse a Panny Marie Fatimské
  • 10:00 - Procesí se sochou Panny Marie do Capelinhy - Modlitba sv. růžence v Capelinhě (rezervace v sekretariátu)
  • 10:45 -  Přivítání hlavního hosta : J. Em. kardinál Dominik Duka OP., mše svatá
  • 12:00 - Anděl Páně, Zasvěcení regionu Evropy, zvláště Rakouska

Odpolední program:

• 14-16 hod. - vždy podle dohody s poutníky jednotlivých zemí - Svatá Filoména (starobylé Sanktuárium) - Memoriál Fatimy - Památník Anděla Míru - Data projekce Fatima naše naděje, aj.

Podrobný program prvních mariánských sobot v měsíci v Koclířově, s možností připojení k přímým přenosům všech bohoslužeb, přednášek, duchovních obnov najdete na www.cm-fatima.cz

Život z víry Maria a svatí

image:Image O lásce a službě sv. Anežky České
O lásce a službě sv. Anežky České Petr Piťha
image:Image Život papeže Jana XXIII.
Život papeže Jana XXIII. Thomas Cahill
image:Image Carlo Acutis