Adventní duchovní obnovy v ostravsko-opavské diecézi

Zdroj:Diecéze ostravsko - opavskáDiecéze ostravsko - opavská
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Ostravsko-opavská diecéze
Datum publikace24. 11. 2023, 12.22

Letošní advent je nejkratší možný. I tak se ale nabízí mnoho možností ke ztišení nebo novému začátku v životě s Bohem. Ostravsko-opavská diecéze nabízí přehled duchovních obnov, které se v době adventní konají nejen v této diecézi.

image:Image 46/source/orig/45840_29610_0_advent-liska.jpg
Foto: Vladimír Liška / Člověk a Víra

27.–29. 11.VelehradPro senioryP. Jan Žaluda
30. 11.–3. 12.VelehradPro všechnyMons. Vojtěch Šíma
1.–3. 12.AKS Olomouc
Pro svobodné muže od 17 do 35 let
P. Roman Vlk
2. 12.Boromejky / MístekPro ženy
2. 12.CZŠ sv. Ludmily Hradec n/M.Pro manželemanželé Kabátovi + P. Aleš Písařovic
1.–3. 12.HostýnPro členy Matice svatohostýnskéMons. Josef Nuzík
1.–3. 12.Český TěšínAdventní duchovní obnovaP. Dariusz Sputo
3.–7. 12.VelehradPro všechnyP. Antonín Dąbrowski OFM
4.–9. 12.HostýnPro všechnyP. Milan Glaser SJ
5. 12. (9 hod.)Ostrava / BiskupstvíPro senioryP. Lumír Tkáč
6. 12. (9 hod.)Frýdlant n. O. / faraPro senioryP. Marek Kozák
8.–10. 12.Pstruží: Orlí hnízdoPro mladé dospělé: 25 až 39 letP. Peter Slobodník, CSsR
8.–10. 12.Archa RajnochovicePro mladéP. Felix Žuška OFM
8.–10. 12.Český TěšínKurz „Společná cesta“ – pro manželské páry (plakát)Škola evangelizace svatého Ondřeje
16. 12. (14 hod.)Hubert HukvaldyDuchovní obnova se sv. Františkem z AssisiP. Daniel Vícha
15.–17. 12.Město AlbrechticePro dívky a mladé ženyP. Petr Káňa a sestry boromejky

Kontakt u Duchovní obnovy pro dívky a mladé ženy ve Městě Albrechticích: (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Své duchovní obnovy pořádají také některé farnosti. Například v Ostravě-Třebovicích se v sobotu 9. prosince ponoří do tématu O otevřenosti. Karmelitán P. Pavel Gorazd Cetkovský si jako průvodce vezme povídky Karla Čapka. Farnost v Ostravě-Mariánských Horách duchovní obnovu naplánovala na nedělní odpoledne 3. prosince. Mezi 15. a 18. hodinou zazní téma Krása dítěte, které nás zachraňuje.

Pokud máte ve svém okolí duchovní obnovu, kterou byste rádi propagovali, ozvěte se na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Život z víry Advent a Vánoce

image:Image A hvězda zářila